Dopiero po zweryfikowaniu kont umawimy się na spotkanie, na którym udzielimy Ci dostępu do samochodów, grafiku, omówimy szczegóły współpracy i podpiszemy umowę. Praktycznie od razu po spotkaniu będziesz gotowy do zajęcia swojej pierwszej zmiany w grafiku i wyjazdu w miasto.

 

Im szybciej się zweryfikujesz, tym szybciej będziemy mogli dokończyć procedurę wdrożenia Ciebie do jazdy.

CO DALEJ?

Ubera zna chyba każdy. Tu również będziesz musiał zweryfikować się osobiście. Poniżej link służący do rezerwacji terminu (wymaga zalogowania wstępnie zarejestrowanym kontem kierowcy):
https://help.uber.com/driving-and-delivering/article/uzyskiwanie-pomocy-dotycz%C4%85cej-procesu-weryfikacji-kierowcy?nodeId=1881fec8-3e42-4b4b-90bc-3011bde62b26

Adres: GI Group, ul. Powstańców Śląskich 9, budynek Midpoint71

Bolt to kolejna aplikacja łącząca pasażerów z kierowcami taksówek (byłe Taxify). Aby aktywować konto kierowcy w tej aplikacji będziesz musiał umówić się na weryfikację osobistą. Poniżej link służący do rezerwacji terminu:
https://boltplpok.as.me/schedule/b02a6806
Dostępne są dwa adresy do wyboru: al. Hallera 52 (CH Borek) lub ul. Tęczowa 30.

FREENOW to popularna aplikacja parująca pasażerów z kierowcami taksówek (kiedyś myTaxi). Aby aktywować konto kierowcy w tej aplikacji będziesz musiał umówić się na weryfikację osobistą. Poniżej link służący do rezerwacji terminu:
https://freenow.as.me/schedule.php

Adres biura FREENOW: ul. Kościuszki 29D (FOCUS PLAZA), 3 piętro

Link Taxi to lokalna, wrocławska korporacja taksówkarska, z którą nawiązaliśmy ścisłą współpracę. W ramach wykonywania przejazdów z tego źródła nie będziesz musiał dodatkowo weryfikować się w biurze Link Taxi. Nasze spotkanie organizacyjno-szkoleniowe będzie automatycznie zaliczone jako weryfikacja osobista w Link Taxi.

Twoje konta kierowcy u pośredników zleceń są już zarejestrowane.

Aby dokończyć rejestracje kont i mieć możliwość przyjmowania zleceń musisz jeszcze tylko zweryfikować się osobiście z kompletem oryginalnych dokumentów u każdego z pośredników. Obowiązek weryfikacji osobistej wynika z nowej ustawy o transporcie drogowym. Na każdą weryfikację zabierz ze sobą oryginały dokumentów: dokument tożsamości, prawo jazdy i zaświadczenie o niekaralności.
Poniżej znajdziesz zasady weryfikacji w zależności od pośrednika:

KONTAKT

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

 

Wrocław, ul. Grabiszyńska

 

 

+48 570 075 800

 

 

pracanataxi.wroclaw@gmail.com